top of page
     Безпека життєдіяльності - це питання, яке ніколи не зникало з поля зору вихователів дошкільного закладу, однак зараз набуло гостроти і першочерговості. Ми живемо у сучасному світі, багатому науковими відкриттями та технікою, яка часто стає причиною техногенних катастроф та різноманітних аварій. Ситуація, яка склалася у нашій країні, вимагає від усіх особливого дотримання безпеки у житті, певного зосередження, поведінки та уваги при небезпечних ситуаціях.
    Тому саме із дитячого садка вихователі повинні формувати у дітей усвідомлення цінності власного життя та здоров’я, вироблення стереотипів безпечної поведінки під час ігрової діяльності на прогулянці, вміння адекватно реагувати на різні життєві катаклізми.
       Під час організації освітньої діяльності в ДНЗ педагогами нашого дошкільного закладу постійно плануються заняття по БЖД, та щорічно проводяться традиційні весняні та осінні тематичні «Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності». Метою проведення таких тижнів, зазвичай, є поліпшення якості освітньої роботи з питань безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля, вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогів, пропаганда здорового способу життя серед педагогів, дітей та їх батьків.
   
     У відповідності з планом у ДНЗ № 159 пройшов Тиждень безпеки дитини,  на тему: «Дії колективу дошкільного навчального закладу освіти при виникненні надзвичайних ситуацій».
 
     Головні завдання, які поставили перед собою організатори Тижня безпеки : 
- вдосконалення колективом закладу теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій;
- перевірка здатності персоналу ДНЗ діяти за сигналами цивільного захисту, користування засобами індивідуального та колективного захисту, надання першої медичної допомоги потерпілим;
- навчання керівного складу ДНЗ щодо організації і проведення заходів цивільного захисту.
bottom of page